Партнерами-співорганізаторами цього семінару є Український інститут вивчення Голокосту «Ткума»; Музей «Пам'ять єврейського народу і Голокост в Україні»; Український католицький університет; Палац культури ім. Гната Хоткевича; «Кримський Будинок»; Генеральне консульство Республіки Польща у Львові та Генеральне консульство Республіки Польща в Харкові.

На відкритті XV Міжнародного молодіжного міжрелігійного семінару «Ковчег-2021», який вів доктор Єгор Врадій, з вітальними словами виступили Володимир Орлов, перший заступник голови ДніпрОГА; Наталя Хазан, радник голови Обласної ради з культури; Марк Довев, перший секретар Посольства держави Ізраїль в Україні, директор «Натів - Ізраїльський культурний центр в місті Дніпро»; Олег Ростовцев, директор БФ «Хесед Менахем»; професор Сергій Светленко, декан історичного факультету ДНУ імені Олеся Гончара; Мирослав Маринович, віце-ректор УКУ; доктор Ігор Щупак, директор Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» та музею «Пам'ять єврейського народу і Голокост в Україні» та багато інших.

«Перший «Ковчег» відбувся ще в 2003 році, а в цьому році він святкує ювілей - 15-ту зустріч, - розповіла учасниця заходу Марина Стрільчук, - у рік 30-річчя Незалежності України семінар вперше відбудеться у Дніпрі. Протягом всього семінару 30 молодих людей з різних регіонів України (в тому числі і з окупованого Криму) братимуть участь в заходах, спілкуватися з відомими вченими, громадськими та культурними діячами, вчитися пізнавати і розуміти один одного, знайомитися з нашим регіоном. Молоді люди намагатимуться краще пізнати свого сусіда, шукати і знаходити шляхи до порозуміння. Кожна з етнічних груп проводить свої національні дні, знайомлячи учасників з усім розмаїттям і красою своїх культур, історії та традицій».


Теги: