Мета «Школи розбудови миру» – підвищити компетенцію учасників в питаннях миру і миротворчості, допомогти їм розуміти потреби та цінності один одного та налагоджувати співпрацю, допомогти учасникам отримати навички ведення діалогу, заснованого на взаємній повазі.

Організаціями-учасницями проєкту є ГО Німецько-українсько-білоруське товариство «Європа без кордонів» (Віттен), ГО «Східноєвропейський інститут теології», ГО «Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості», ГО «Науково-видавниче об’єднання "Дух і літера"».

Програма Школи включає лекції з миробудування, практичне засвоєння методик трансформації конфлікту, дискусії щодо питань, які розділяють українське суспільство та обговорення напрацювань проєкту. Навчання в Школі буде здійснюватися у формі трьох офлайн навчально-практичних семінарів у мальовничому куточку біля Києва: 11-14 серпня, 6-9 жовтня, 8-11 грудня 2021 року. Мова навчання – українська.

Очікується, що після завершення Школи учасники зможуть сформувати власне бачення наступних тем:
• взаємодоповнюваності «соціальної» та «національної» ідей,
• етичних і політичних цінностей,
• різноманітності як можливості і ресурсу для розвитку країни,
• людської гідності як цінності, загальної для всіх груп населення.

"Під час Школи ми також плануємо обговорювати наступні питання: початок та чинники дезінтеграційних процесів в Україні та зворотні процеси, які можуть сприяти її інтеграції; що можна та що потрібно робити сьогодні для інтеграції країни та реінтеграції її тимчасово окупованих територій, та яка роль у цих процесах представників релігійних спільнот, віруючих та служителів", - йдеться в анонсі.


Для участі необхідно до 5 серпня заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/syBd8bL4sVQtvqF28

Відповіді щодо можливості участі у Школі будуть надіслані 7 серпня.


Всім, хто успішно завершить навчання, буде виданий відповідний Сертифікат від організацій-учасниць проєкту.

Школа Розбудови миру відбувається в рамках проєкту «Порозуміння: релігійні спільноти і подолання поляризації українського суспільства», який реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини через IFA (Інститут зовнішніх відносин) у програмі фінансування ZIVIK.

Теги: