Чому обрана саме така тема, пояснює Іван Рігер, речник Свідків Єгову в Україні: «По-перше, справжня віра, що ґрунтується на фактах, віра у практичність Святого Письма, існування Творця й непохитність його любові до людей — це наша опора у теперішньому мінливому світі. По-друге, це свідчення того, що такі негаразди, як пандемія, не в змозі ослабити справжню віру, адже ми продовжуємо нашу майже столітню традицію біблійного навчання».

Турбуючись про здоров’я учасників заходу, цього року Свідки Єгови вирішили не проводити конгрес у звичний спосіб (на стадіонах чи конференц-центрах). Натомість був зроблений відеозапис навчальної програми конгресу, який викладено онлайн. Він доступний для безкоштовного перегляду 500 мовами, в тому числі й українською. Це дозволяє переглядати програму в зручний час та неодноразово. Усі Свідки Єгови в Україні будуть переглядати цю програму одночасно в онлайн-режимі.   

«Програма конгресу включає в себе спеціально підготовлені відеоматеріали, які пояснюють, як зміцнювати віру в Творця, роздумуючи над творінням; як віра допомагала реальним біблійним персонажам долати труднощі, схожі на наші; а також повнометражний художній фільм з біблійним сюжетом «Даниїл. Приклад незламної віри» (у двох частинах)», — йдеться в анонсі заходу.

Програму конгресу можна переглядати на сайті JW.ORG® або у безкоштовному додатку JW Library®. Перші з 12 частин відеопрограми вже доступні на обох ресурсах. Наступні частини додаватимуться поступово, а заключні — будуть опубліковані 16 серпня.

В Україні нараховується близько 130 000 Свідків Єгови.

Теги: