Уже вдруге українці з усього світу об'єдналися для створення сучасного християнського музичного альбому. Географія виконавців, які перемогли в конкурсі, - від Львова до Лондона, від Києва до Майамі.

На сцені площею сто десять квадратних метрів виступатимуть 10 виконавців зі своїми авторськими піснями та особистими історіями, в яких розкажуть, як не здаватися, вірити і йти до своєї мети.

У ТОП-10 кращих співаків увійшли: Jane Igraeva, Maria Kuchurian & Diana Yakovyn, Андрій Чеботарьов, Anya Mykoliuk Thompson, Ivanka-Manka, Neyzho, Анастасія Зіновкіна, Фаворит Band, Роман Касевич, Christina Longs.

«Якщо хтось рік тому, сказав би мені, що ми представляємо альбом разом з талановитими людьми країни в центрі столиці, я б посміхнулася. Друзі, мрійте і дійте. А найголовніше, приходьте на фестиваль 17 вересня і почуйте звук нашого серця!», - поділилася своїми враженнями одна з солісток альбому Christina Longs.

Національний відбірковий конкурс тривав з 1 вересня до 1 грудня 2020 року. За цей час на розгляд комісії було надіслано близько 230 авторських пісень. Після відбору і додаткових прослуховувань кожного з виконавців залишилося 10 переможців. Запис альбому «Всім серцем» відбувся в студії звукозапису (Даллас, США). Роман Кравчук, пастор, директор альбому «Всім серцем», зазначив: «У цей час, як ніколи, кожне серце має потребу в мирі, радості і надії. Вірю, що другий збірний альбом «Всім серцем» принесе саме ці мелодії».

В експертне журі національного конкурсу увійшли фіналіст проекту «Голос країни» В'ячеслав Рибіков, директор альбому «Всім серцем» і пастор Роман Кравчук, засновник медіа руху Upgrade, виконавчий продюсер альбому Алекс Лешко та інші. У програмі фестивалю дев'яносто хвилин живого звучання хвали і поклоніння, електромузичн, пісочна анімація, презентація альбому «Всім серцем». Крім того, організатори запросили християнську поп-групу зі Швеції LIN D BAND з синглом «What a feeling», який у 2017 році потрапив на перше місце шведського чарту iTunes.

Адреса: HC Hall, Київ проспект Визволителів, 1.

Програма:  

14.00-16.00 - Open-Air program (зустріч з виконавцями, fellowship)  

17.00-18.00 - Worship Night

 18.00-19.00 - ELECTRO Music program - LIN D band (SWEDEN)  

19.00-20.30 - Концерт-презентація другого збірного україномовного музичного альбому хвали і поклоніння «Всім серцем».

Придбати квитки на концерт можна за посиланням: fest.wholeheart.live/line-up

Квитки: до 1 вересня – 300 грн, потім 350 грн, у день події – 400 грн. Бронювання квитків: https://fest.wholeheart.live

Раніше баптисти оголошували відбірковий конкурс для II музичного альбому “Всім серцем”.


Теги: