Римсько-католицьку Церкву представляли архієпископ Мечислав Мокшицький та єпископ Віталій Кривицький.
У заході брали участь представники української влади та гості з-за кордону, громадські та релігійні діячі, представнику світу культури та мистецтва. Серед них представники Церков і релігійних організацій, конгресмени США, українські урядовці, народні депутати, вчені, журналісти та представники творчої інтелігенції.

Цього року провідна тема молитовного сніданку - 30-річчя незалежності України.

Цього дня також лунала молитва за народ, про мир та відродження духовності України, за військових та їхні сім'ї, за дітей сиріт та фізичне й духовне здоров'я українських родин.

Відкриваючи захід предстоятель помісної Української Православної Церкви митрополит Епіфаній промовив молитву Господню «Отче наш» та звернувся до присутніх зі словом.

«Молитовний сніданок – традиція, яка дозволяє людям різних світоглядних переконань, але об‘єднаних вірою в Бога, засвідчити, яке особливе значення Він має у їхньому житті та житті всього суспільства. Право на свободу віросповідання – одне з фундаментальних прав людини. Воно включає в себе право сповідувати свою віру публічно та разом з іншими. Ми і робимо це, зібравшись разом, щоби показати: віра в Бога є не минулим, не музейним експонатом, а живою і завжди сучасною потребою, здатною змінювати людину і світ навколо. Наша віра в Бога спонукає нас до активної суспільної і громадянської позиції, адже Господь закликає нас бути свідками Його Правди перед всіма людьми. Бажаю всім нам бути такими добрими свідками. І нехай Боже благословення перебуває над нами!», – сказав він.

Теги: