На захід завітали голова Черкаської районної державної адміністрації Валерія Бандурко та голова Червонослобідської об’єднаної територіальної громади Олександр Литвиненко. Вони привітали усіх учасників та подарували подарунки батькам-вихователям.

«Я по-доброму вражений тим, що зараз відбувається, і те, що ці діти знайшли сім’ї, які з любов’ю готові їх прийняти», – відзначив Олександр Литвиненко.

Віталій та Оксана Решетняки взяли на виховання десятеро дітей, з них шестеро братів і сестер з однієї сім’ї і ще троє – з іншої. За інших обставин діти могли потрапити у різні місця і втрати зв’язок між собою.

Валерій Беляєв, голова громадської організації «Рух Реформації», розповідає: «Віталій та Оксана Решетняки – мої давні друзі. Я був першим пастором для них. Ще раніше вони висловили бажання брати дітей-сиріт і турбуватися про них. Тому ми не раз спільно молилися, щоб Господь благословив їхню місію. І я щасливий з того, що у них все вдалося, і вони розпочали цей непростий, проте благословенний шлях».

Друга родина, яка бере дітей на виховання, це Андрій і Тетяна Гурмановичі. Наразі вони виховують п’ятеро біологічних дітей. У найближчий час родина має підготувати усі необхідні документи, пройти навчання, після чого може взяти на виховання п’ятеро діток.

Духовно опікатися прийомними сім’ями буде помісна церква ЄХБ с. Червона Слобода.

Теги: