Під час засідання наголошувалося на важливості організації в областях лідерських групи з наставництва, які б ініціювали і формували  старші пресвітери.

Василь Фурта, заступник голови ВСЦ ЄХБ, розповів про запланований на 12-13 жовтня ретрит старших пресвітерів та їхніх дружин. Цей дводенний захід проходитиме у темі «Як формувати молодше покоління, готувати та вводити молодь у служіння». А також на ретриті порушуватимуть питання – як розвивати служіння та більш ефективно працювати з пасторами задля духовного і кількісного зростання церков.

Щодо розвитку сімейного служіння, а саме про його бачення, поточний стан та подальші плани розповів Станіслав Грунтковський, керівник комітету сімейного служіння.

Ігор Бандура, заступник голови ВСЦ ЄХБ, розповів про гуманітарні проєкти, які здійснюється в Луганській та Донецькій областях. А заступник голови Сергій Мороз та старші пресвітери Донецької і Луганської областей розповіли про життя церков на території ОРДО/ОРЛО, їхні теперішні виклики.

Роман Злиденний представив два проєкти благовістя від міжнародної благодійної організації «Біблійна місія».

Михайло Атаманський, директор Центру християнського життя України розповів, що вже побудовано 100 дитячих будинків сімейного типу. Зазначалося, що це гарний інструмент для церков для зрощення молодшого покоління та подяка Богові, що є можливість розвивати цей напрям сьогодні.

Роман Вечерківський, заступник голови ВСЦ ЄХБ з питань місії, розповів про місіонерський форум 17-18 вересня, який організував комітет зовнішньої місії, а також про навчання місіонерів та благовісників ОНЦ.

Серед інших питань на Раді розглянули підготовку та проведення заходів з нагоди 170-річчя євангельсько-баптистського руху в Україні.

Щодо найближчих планів: 2 жовтня служителі ВСЦ ЄХБ проводитимуть стратегічну конференцію комітетів, 18-20 листопада – загальноукраїнську пасторську конференцію.

Теги: