«Настільки високий рівень ТХІ в рейтингу вузів України говорить про те, що християнський університет починає повертати свій історичний вплив в Україні. З історії ми знаємо, що університети вийшли з церковного середовища, але за часів комуністичної диктатури церкву відокремили від суспільства і сьогодні історична справедливість відновлюється. У сучасному світі понад 2 мільярди християн і нам, християнам 21 століття, потрібно частіше ставити питання про те, як ми виконуємо свою місію через присутність. Розвиток християнського університету – це присутність церкви в академічному і науковому співтоваристві» – коментує Валентин Синій, ректор ТХІ.

Перелік закладів складений відповідно до критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері вищої освіти та визначається періодичність здійснення планових заходів державного контролю.

У цьому році визначення ступеня ризику від провадження господарської діяльності у сфері вищої освіти вперше запроваджено в Єдиній державній електронній базі з питань освіти, що дозволило підвищити об’єктивність та прозорість оцінки.


За оприлюдненими результатами дослідження, проведеного Державною службою якості освіти в Україні, до вищих навчальних закладів з високим ступенем ризику від провадження господарської діяльності у сфері вищої освіти та періодичності здійснення планових заходів державного контролю, віднесено 64 освітні заклади. 209 українських вишів мають середній ступінь ризику. І лише 31 заклад вищої освіти має незначний ступінь ризику. Таврійський християнський інститут увійшов до рейтингу вишів за ступенями ризику та став єдиним протестантським вищим навчальним закладом в Україні, який має найкращі результати за ступенями ризику у рейтингу вишів.

Теги: