Лорд Амед обіймає посади державного міністра (міністр Південної Азії, ООН та Британської Співдружності) та спеціального представника прем’єр-міністра Великої Британії з питань запобігання сексуальному насильству у конфліктах. У 2018-2019 роках він працював спеціальним представником прем'єр-міністра Великої Британії з питань свободи віросповідання чи переконань.

Релігійні діячі представили Лорду Амеду позитивні здобутки міжконфесійного діалогу та державно-церковної взаємодії, які стали можливими завдяки діяльності ВРЦіРО.

Учасники зустрічі також обговорили зусилля українських церков і релігійних організацій у сфері просвітництва, спрямованого на запобіганні домашньому насильству, та допомоги сім’ям, які переживають кризу у стосунках.

Всеукраїнську Раду Церков і релігійних організацій на зустрічі представляли головуючий у ВРЦіРО, президент Українського Біблійного Товариства Григорій Комендант, предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній, єпископ Римсько-Католицької Церкви в Україні Віталій Кривицький, голова Духовного управління мусульман України шейх Ахмед Тамім, митрофорний протоієрей Української Греко-Католицької Церкви о. Олекса Петрів, протоієрей Української Православної Церкви (Московський Патріархат) о. Миколай Данилевич та пастор Української Євангельської Церкви Анатолій Райчинець.

У зустрічі також взяв участь голова правління Інституту релігійної свободи Олександр Заєць.

Теги: