Головуючий у ВРЦіРО Григорій Комендант висловив подяку міністерству за ініціативу зі створення такої спеціалізованої консультативно-дорадчої ради. Таке рішення стало першим результатом практичної реалізації Меморандуму про співпрацю, укладеного між Міндовкілля та ВРЦіРО у липні 2021 року.

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський, що наприкінці вересня за пропозиціями, які міністерство отримало від Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, був затверджений склад Ради і тепер час розпочинати спільну роботу на благо довкілля і України.
За його словами, Міндовкілля – єдине міністерство, яке, мабуть, найближче до серця і душі вірян і представників церков та релігійних організацій, адже опікується питаннями захисту природи та усього живого, що створив Бог на нашій Землі. Рада допоможе об'єднати духовне слово та державні справи задля збереження довкілля.

Головою Ради з питань співпраці з ВРЦіРО при Міндовкіллі учасники установчого засідання обрали Павла Унгуряна, народного депутата України 6 і 8 скликань.
Він зазначив, що радий налагодженню співпраці Міндовкілля з церковними та релігійними організаціями. Попереду – багато роботи для налагодження комунікації між міністерством та вірянами, яким ми маємо доносити інформацію про важливість збереження природи, приміром, про шкоду для довкілля пластикових квітів та користь роздільного збору сміття.

У ході засідання члени Ради визначилися із подальшим планом роботи та домовилися про створення секцій за ключовими політиками сфери захисту довкілля.

Теги: