Захід організовує Комісія УГКЦ з міжконфесійних та міжрелігійних відносин спільно з Відкритим православним університетом Святої Софії-Премудрості.

На думку організаторів, переклад і презентація документів світового рівня - це ще один важливий крок до наближення єдності між християнами, це також приклад того, що на глобальному рівні православні і католики здатні між собою діалогувати та шукати правду.

Зважаючи на важливість цієї тематики, організатори запрошують всіх зацікавлених до участі в конференції «Католицько-православні документи та їх рецепція в Україні». З головною доповіддю виступить митрофорний протоієрей Іван Дацько, президент Інституту екуменічних студій УКУ, офіційний представник Спільної міжнародної комісії з діалогу між Католицькою та Православною Церквами.

Також у конференції візьме участь архимандрит Кирило Говорун, професор Університету Стокгольму (Enskilda Högskolan Stockholm) та директор Екуменічного інституту Хаффінгтон (Huffington Ecumenical Institute at Loyola Marymount University in Los Angeles), який представляв православну сторону під час різних засідань тієї ж Спільної міжнародної комісії.

Після дискусії відбудеться круглий стіл за участю представників українських комісій християнської єдності УГКЦ та ПЦУ, духовенства та ієрархії двох Церков, відомих науковців та релігієзнавців,  депутатів Верховної Ради України, членів міжфракційного депутатського об’єднання «Цінності. Гідність. Родина».

У перерві, о 12:30, запланована зустріч організаторів заходу з пресою.

Захід транслюватиметься на ютуб-каналі «Живого телебачення» https://www.youtube.com/c/pressugcc

Теги: