Про інцидент повідомили в сюжеті "Надзвичайних новин" на телеканалі ICTV. Зазначається, що причиною конфлікту став нібито собака жінки – російський той-тер'єр, який заважав священнослужителю та його сім'ї своїм гавканням.

Адріан зустрів сусідку на вулиці, де почав бити її кулаками в живіт та грудну клітину, а також ображати нецензурними словами. Жінка поскаржилася, що через страх та несподіванку не змогла неяк відреагувати та відповісти кривднику. Вона отримала безліч синців.

Жінка намагалася отримати відео з камер відеоспостереження, де було зафіксовано її побиття, але єпископ зчепився уже з її чоловіком. І знову почав ображати нецензурною лайкою людей.

Інші сусіди в будинку характеризують Адріана як пихатого та зарозумілого, остерігаються його.

Коментуючи ситуацію кореспондентам передачі, єпископ намагався виштовхати їх у двері та заявив, що потерпіла ображала іншу жінку. Більше пояснень від нього отримати не вдалося.

У поліції за фактом відкрили кримінальне провадження за ст. 125 "Умисне легке тілесне ушкодження". Санкція статті передбачає штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до двохсот годин, або виправні роботи на строк до одного року. За результатами проведення судмедекспертизи подію може бути перекваліфіковано.

Коментарі від ПЦУ наразі відсутні.

Теги: