Очільник уряду привітав архієпископа з призначенням на посаду. «Сподіваюсь, Ваше призначення зміцнить нашу культурну співпрацю та дасть більше розуміння про Україну й українців, про агресію з боку РФ й проблеми, спричинені окупацією українських територій. Для нас важливо показати Україну й продемонструвати, що ми відкриті до співпраці в різних напрямках», — відзначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр зауважив, що цього року мав дуже конструктивну й теплу зустріч із папою Римським Франциском, з яким обговорив практичні питання. Глава уряду висловив впевненість, що співпраця між Україною та Святим Престолом розвиватиметься й надалі.

Нагадуємо, під час зустрічі з заступником мінстра закордонних справ, що відбулась 2 листопада, також обговорювалось питання повернення костелу вірянам. 

Станом на 6 листопада 2021 року вдалося досягнути домовленостей між парафією св. Миколая у Києві та Міністерством культури та інформаційної політики України. Костел має перейти у користування парафії 1 червня 2021 року.

Теги: