Жюрі священослужителів та мистецьке жюрі зійшлися у єдиному виборі переможця кінофестивалю та присудили фільму наступні нагороди:

•   Нагорода екуменічного жюрі Ватикану за єдність різних культур і вірувань,
•   «Найкраща акторка» - Наталія Половинка,
•   «Найкращий саундтрек» - Роман Григорів та Ілля Разумейко,
•   Гран-прі кінофестивалю.

Звукозапис головного саундтреку стрічки було створено Національним президентським оркестром України.

«Це дуже важливі для мене перемоги фільму, - говорить Наталія Половинка, - як ми, так і жюрі зі священників з цілого світу були здивовані і втішені, що вони зійшлися з вибором найкращого фільму фестивалю з мистецьким жюрі, їх слова: «Це не лише професійна перемога, а й духовна, людська». Я вірю, що кожна перемога нашого фільму - це крок до перемоги у цій війні».

Terni Film Festival - це міжнародний кінофестиваль, присвячений питанням духовності та расизму, міграції та інтеграції, інвалідності та гендеру, міжрелігійним відносинам та навчанню молоді волонтерству. Фестиваль організовується Інститутом теологічних та історико-соціальних досліджень ISTESS, католицькою єпархією Терні-Нарні-Амелія, Папським інститутом сім`ї Іоанна Павла II та Єпископальною конференцією Умбрії, під патронатом Папської ради з культури. Почесний президент фестивалю – кінорежисер Кшиштоф Зануссі.

Напередодні, 12 листопада, відбувся глядацький показ фільму в рамках офіційної програми кінофестивалю. Стрічку представляли режисер Заза Буадзе та виконавиця головної ролі Наталія Половинка. Показ відвідала другий секретар Посольства України в Італії Олена Холявицька.

Кінокартина, що відверто розповідає про початок українсько-російської війни у 2014 році, вразила глядачів. Після показу українська спільнота тривалий час не відпускала гостей з України - розпитували, спілкувалися, плакали, раділи зустрічі, фотографувалися.

"Мовою кінематографу ми спілкуємось зі світом, ділимось своїєю біллю та радістю, проблемами та перемогами! Звісно, для всіх, хто брав участь у створенні стрічки, дуже важливо, коли фільм отримує міжнародне визнання. За рік ми отримали нагороди в США, Канаді, Італії, Іспанії, Німеччині та, звісно, Україні. Загалом ми отримали 25 нагород! Це є показником високої якості фільму та інтересу світової спільноти до України", - зазначив продюсер стрічки Дмитро Овечкін.

Військова драма розповідає про безмірну материну любов. В основу фільму увійшли історії жінок, сини яких воювали за Україну у 2014 році.

«В пошуках сина-льотчика, чий літак було збито над окупованою територією, мати потрапляє в абсолютно чужий і агресивний світ, де все пронизано ненавистю та стражданням. У цьому пеклі вона не тільки шукає сина, але, маючи в серці велику любов і милосердний характер, змінює всіх, кого зустрічає на своєму шляху. І найголовніше, вона змінює себе, знаходячи воістину сакральну силу! Її відчай і біль перероджуються в вічний материнський дух землі, який повертає синів додому, живих чи мертвих.»

Фільм створено компанією «Студія «Золоте Руно» за підтримки Міністерство культури та інформаційної політики України. Промокампанія проходила за підтримки Держкіно України. Прем'єра в Україні відбулася 3 грудня 2020-го року. Режисер - Заза Буадзе, сценаристи - Ратха Макеєнкова і Заза Буадзе, продюсер Дмитро Овечкін, в ролях: Наталія Половинка, Богдан Бенюк, Олександр Пожарський та інші.

Теги: