"У наші дні виконуються пророцтва про наближення часів Другого приходу Ісуса Христа. Однак вакцинація від КОВІД не є чипізацією та прийняттям «числа звіра 666», як попереджає нас про це Святе Писання. Спекуляція біблійними текстами, нагнітання страху, поширення «конспірологічних задумів» є відхиленням від євангельського вчення", - йдеться у заяві.

"Вакцинація є медичною практикою. Ми не можемо дати точних вичерпних відповідей на питання безпечності й ефективності вакцини проти КОВІД-19. Кожен християнин особисто приймає рішення, яку і коли вакцину приймати (або не приймати), на основі консультацій з медиками. Служителі церкви не є спеціалістами у сфері вакцинування", - говориться далі.

Також зазначається, що християни, як громадяни країни, мають право вільного вибор в питанні вакцинації.

"Ми не вважаємо вакцинацію гріхом, ознакою невірства чи відступництва від Бога. Ми, як християни, не засуджуємо одне одного, поважаючи вибір кожного, - йдеться у заяві. - Ми вважаємо, що влада відповідальна у тому, щоб не чинити насильства в питаннях вакцинації, поважаючи права кожної людини, які гарантовані Конституцією України".

Всеукраїнський Союз Церков Євангельських Християн-Баптистів подякував лікарям за жертовне служіння людям і заохочує владу держави "зайняти активну позицію і закликати націю до загального посту і молитви до Бога за припинення пандемії і за краще життя у Божій благодаті".

Теги: