У документі, зокрема, говориться:

"Зважаючи на ситуацію з пандемією COVID-19 в Україні і в усьому світі та ставлячись з розумінням до дій влади по боротьбі з цією вірусною інфекцією, а також цінуючи життя та здоров’я, як фізичне так і психологічне, кожної людини, приєднуючись до позиції Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, викладеної у Заяві від 24 лютого 2021 р. РЄПЦУ заявляє наступне:

    Ми підтримуємо добрі ініціативи та дії влади у боротьбі з COVID-19. Але у той самий час, вакцинація не повинна проводитися під тиском, в тому числі прихованим, а лише добровільно.
    Ми закликаємо проводити боротьбу з інфекцією COVID-19 таким чином, щоб протидіяти пандемії без порушення прав людини на вільне пересування та працю. Пандемія не може стати підставою впровадження тотального контролю над людьми.
    Рада Євангельських Протестантських Церков України закликає Міністерство охорони здоров’я та Кабінет Міністрів України у своїй діяльності щодо боротьби з пандемією максимально дотримуватись Резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи № 2361 (2021) «Вакцини проти Covid-19: етичні, юридичні та практичні міркування»..."


РЄПЦУ зазначає, що готова до відкритого діалогу з представниками влади задля протидії поширення коронавірусної інфекції і максимального захисту людей.

Фото repcu.org

Теги: