"Читаючи новини, ми бачимо, що ситуація навколо України ззовні та всередині дедалі більше загострюється. З одного боку, існує реальна загроза російського вторгнення. З іншого боку, наявна енергетична криза може у будь-який момент вдарити по усім українцям. Єдине, що може вберегти Україну від війни чи енергетичного колапсу – це милість Господа. Зважаючи на це, 22 грудня 2021 р. Духовною радою Всеукраїнського Собору було прийнято рішення закликати у Різдвяні та новорічні  дні усі християнські церкви України та віруючих об’єднатися у щоденних молитвах, аби просити Бога про мир і захист нашої країни від війни та кризи", - зазначється на сайті християн-баптистів України.

"Тож закликаємо усі церкви та християн до посиленої молитви:

– за мир і благополуччя України;
– за відвернення ворожої загрози;
– за захист від війни;
– за теплішу зиму, аби витримала опалювальна система;
– за утвердження християнських цінностей у житті нашого народу.

Просимо молитися за ці потреби під час кожного богослужіння. Молімося про це дома  з рідними, на роботі з друзями та колегами, адже за Святим Письмом, де твоє чи троє зібрані для молитви – там і сила Господня з ними. Нині як ніколи потрібно, аби молитва за нашу країну не згасала ні вдень, ні вночі, адже ті виклики, що нині стоять перед Україною, може вирішити лише Господь. “І помоляться, і будуть шукати Ім’я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг,  то  Я  вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!” (2 Книга Хронiк 7:14)", - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, 7 січня 2022 р. авторитетне міжнародне видання The New York Times опублікувало нову карту з розташуванням російських військ на кордоні з Україною. За оцінками видання, зробленими на основі даних спецслужб США, Кремль розробив операцію із залученням 175 тисяч військових.

Теги: