У його роботі візьмуть участь  делегати з усіх регіонів України: діючі депутати Верховної Ради України та урядовці, депутати-християни місцевих рад та управлінці, керівники міжфракційних об’єднань, очільники конфесій  Всеукраїнської Ради Церков, експерти, громадські діячі, іноземні парламентарі, управлінці зі США та країн Європи.

"Основою провідних країн Європи та Америки є консервативні кола, які формували успішні політичні еліти цих країн протягом століть та допомогли їм досягати, як економічного, так і геополітичного зростання. Саме країни з сильною консервативною та прохристиянською основою є сьогодні одними з потужних гравців на світовій арені, - зазначають організатри заходу. - Нині Україна переймає успішний світовий досвід, рік за роком консервативне крило міцнішає та починає трансформуватися у помітну силу суспільства. Так, у 2020 році вперше в історії України сотні християн стали депутатами місцевих рад у більшості регіонів України. Протягом року депутати-християни консолідують навколо себе консервативні та прохристиянські сили, створюючи міжфракційні об’єднання та групи аби відстоювати ключові цінності та просувати важливі для суспільства ініціативи. Одним із важливих заходів, що об’єднує консервативні сили є щорічний форум християн-управлінців".

До участі запрошуються депутати різних рад, управлінців, громадських активістів. Реєстрація на Форум за посиланням: https://cutt.us/forum2022

Теги: