"Через існуючу невизначеність ситуації навколо України, Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів тимчасово переводить місіонерів повного дня, які служать в Українській Дніпровській та в Українській Київській Молдовській місії за межі України. Рішення прийнято через велику кількість застережень та оскільки дипломатичні представництва деяких держав в Україні готуються до вивезення окремого персоналу та їх сімей", - йдеться у заяві.

"Багатьох місіонерів переводять в інші європейські місії. Декілька місіонерів, яких мали б відкликати найближчим часом, закінчать своє місіонерське служіння і повернуться додому. Місіонери, яких нещодавно було покликано в Україну, отримають тимчасове призначення в інші місця. Деякі місіонери продовжать служити в Молдові, яка знаходиться поза межами потенційного конфлікту", - зазначено у заяві.

"Ми молимося про мирне вирішення напруженої ситуації, що склалася навколо України, і з нетерпінням чекаємо на час, коли місіонери зможуть повернутися", - закінчується заява.
     
Нагадаємо, що Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів робить суттєвий внесок у благодійні проєкти в Україні. Зокрема, у 2020 році мормони надали 16 млн гривень для забезпечення вугіллям постраждалих на сході України. Минулого року мормони і адвентисти забезпечили 27 медичних закладів України засобами індивідуального захисту та кисневими масками.
Нагадаємо, що очільники УГКЦ, РКЦ, ПЦУ, протестантських церков України закликали своїх вірян посилити пост і молитву за збереження миру в Україні на тлі скупчення російських військ біля кордонів України.

Теги: