«Спостерігаючи за стрімким скочуванням у бік війни, ми закликаємо керуватись не міркуваннями геополітичного протистояння, а усвідомленням того, скільки смертей і страждань неминуче принесе збройний конфлікт дітям, жінкам і чоловікам України», – говорить о. Іоан Саука. «Ми молимося, щоб серця і думки людей звернулись у бік добра, молимось за деескалацію та діалог замість погроз».

Божий народ, у тому числі учасники всесвітнього товариства, опиняються по два боки цього протистояння. «Але наш Бог є Богом миру, а не війни та кровопролиття», – додав Саука. «Незважаючи на те, що розпалювачі війни не бачать шляхів мирного вирішення, ми молимося, щоб їм відкрилися очі і щоб все-таки переміг мир».

Днями Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оприлюднила заклик до всіх віруючих в Україні та в усіх частинах світу – незалежно від конфесійної належності, мови та національності – в ці дні докласти особливих зусиль для постійної молитви за Україну та єднання з метою готовності дати консолідовану відсіч російському агресору.

Теги: