Два тижні тому, 26 січня 2022 року, світ єднався в молитві за мир, відповівши на заклик папи Франциска, який проголосив спеціальний день молитви, пов’язаний із зростанням напруження навколо кордонів України. Папа особисто того дня очолив таку молитву наприкінці загальної аудієнції. А завершуючи зустріч з прочанами в середу, 9 лютого, він склав подяку всім, хто відгукнувся на його заклик.

«Хочу подякувати всім людям і спільнотам, які 26 січня єдналися в молитві за мир в Україні. Не переставаймо випрошувати в Бога миру, аби напруження та загроза війни були подолані шляхом серйозного діалогу, і щоб що цього змогли причинитися також і переговори у Нормандському форматі. Не забуваймо: війна – це безумство!» – наголосив папа.

Він також нагадав, що 11 лютого відзначатиметься Всесвітній день хворого. «Хочу згадати всіх наших дорогих хворих і побажати, щоб усім були забезпечені медичне лікування та духовний супровід», — сказав понтифік, закликавши молитися за хворих, їхніх родичів, медичних працівників, капеланів і всіх, хто опікується хворими.

Теги: