«Конкретна загроза війни, – чи навіть припущення про те, що може вибухнути конфлікт, – турбує душі, трясе сумління, додає тривоги багатьом, адже людство вже переживає пандемію та інші «пандемії», які пройшлися по нашій планеті: бідність, хвороби, брак освіти, локальні та регіональні конфлікти…», – йдеться у Зверненні Єпископської конференції Італії. Тому всі є «відповідальними, починаючи від політичних центрів національного та міжнародного рівнів, - не лише зробити все, щоб уникнути застосування зброї, але також не вдаватись до риторики ненависті, заклику до насильства, будь-якої форми націоналізму, що провокує конфлікти».

«В історії людства більше не повинно бути місця для зброї. Саме з цим переконанням ми готуємося до Зустрічі єпископів та мерів міст Середземномор’я, яка відбудеться у Флоренції 23-27 лютого. Народи покликані жити в мирі. Співпраця та діалог у супроводі дипломатії повинні бути правилом та стилем міжнародних відносин», – йдеться у зверненні італійських єпископів.

«Мир є дорогоцінним скарбом, від якого людство не повинно відмовлятися. Благаємо Господа Ісуса Христа, царя миру, та Пресвяту Богородицю, яку в Україні особливо почитають в іконі Зарваницької Богородиці, щоб вдалося уникнути цієї страшної катастрофи. Запрошуємо всі Церкви в Італії об’єднатися у цьому молитовному наміренні», – закликають очільники Єпископської конференції Італії.

Теги: