З благословення митрополита Одеського і Ізмаїльського Агафангела в храмах і монастирях Одеської єпархії 13 лютого, напередодні свята Стрітення Господнього, відбулися благодійні ярмарки. Усі кошти, зібрані під час акції, підуть на допомогу онкохворим дітям.

«Ми зуміли зібрати з майже 40 храмів 350 000 гривень для онкохворих дітей, – зазначив голова Місіонерського відділу протоієрей Максиміан Погореловський. – Тішить особливо, що цього року, як ніколи, люди долучилися. Вони самі пекли різноманітні частування, а також жертвували рясно».

В єпархії повідомили, що найближчим часом зібрані на благодійному ярмарку кошти будуть спрямовані на закупівлю необхідних медикаментів та витратних матеріалів для маленьких одеситів, які страждають на онкологічні захворювання.


15 лютого в Енергодарі на Запоріжжі на території лікарняного храму на честь свт. Луки Кримського парафіяни храму та всі небайдужі до чужої біди городяни взяли участь в благодійному ярмаркові у рамках щорічного проекту «Любов милосердствує».

А на благодійному концерті «Діти – дітям», який відбувся в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. В. Лисенка, виступили молоді музиканти та юнацькі творчі колективи. Організатор – відділ у справах молоді та культури Харківської єпархії.

Крім того, до дитячого онковідділення Рівненської дитячої обласної лікарні священнослужитель із Почаєва разом зі своїми духовними чадами передав ліки на суму понад 30 тис. грн.

А з акції «Стрітенська свічка» на допомогу онкохворим дітям, яку проводили у столичних парафіях УПЦ (МП), зібрали 55 тис. грн.

Теги: