У Лютеранській кірсі святої Катерини в Києві у суботу, 25 липня, прощаються із волонтером, засновником "Дому милосердя" Олексієм Кучапіним.

У 2019 році подружжя Кучапіних приєдналося до Лютеранської громади Святого Мартіна, і разом зі священнослужителями кірхи допомагали бездомним людям, відкривали притулки.

На прощання зібралося близько сотні знайомих і родичів загиблого.

Під час проповіді отець Ігор процитував короткий фрагмент прощальної записки Олексія. Родичі впевнені, що це його записка – почерк належить йому, те, про що у ній йдеться, часто обговорював останнім часом зі знайомими.

У записці Олексій звертався до Бога і писав, що виріс на вулиці, загубив себе, але життя чоловіка змінилося "після зустрічі з Тобою".

Нагадаємо, Кучапін зник 16 липня. А 22 липня стало відомо, що поліція знайшла його тіло в Дарницькому районі. Поруч виявили записку та пігулки. Активісти кажуть, що поліція знайшла тіло раніше, однак не повідомила про це відразу. І тепер докази можливого вбивства та насилля щодо Олексія вже знищені.

Відомо, що Кучапін займався допомогою безхатченкам. Раніше він та його однодумці неодноразово повідомляли про погрози та перешкоджання їхній діяльності, зокрема з боку поліції.

5.ua


Теги: