Студент-паламар з Київської академії УПЦ здобув найбільше медалей на Чемпіонаті світу з гирьового спорту в ГреціїНайбільше медалей серед всіх учасників Чемпіонату світу з гирьового спорту, який відбувся у м. Лоутраки (Греція), здобув студент Київської духовної академії і семінарії УПЦ, паламар храму Всіх святих (на місці кафедрального Воскресенського собору УПЦ, що будується в Києві) та помічник ієрея Павла Білого у недільній школі «Соборна» Микола Ткачук, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Православіє в Україні.

Майбутній священик, який за підсумками 2012 р. увійшов до десятки кращих спортсменів Буковини з неолімпійських видів спорту, змагався у ваговій категорії до 80 кг і виборов дві золоті та 4 бронзові нагороди.

Серед юніорів до 22 років Микола став першим у сумі двоборства, набравши 239 балів. Серед дорослих клірик храму Всіх святих здобув 3 «бронзи» – у поштовху, ривку та за сумою двоборства. До слова, у поштовху він показав свій кращий результат, штовхнувши дві гирі вагою по 32 кг протягом 10 хвилин 93 рази. У вправі «Ривок» його результат – 146 підйомів.

Микола Ткачук також змагався у командній естафеті серед дорослих у поштовху двох гирь по 32 кг протягом 2 хв. і став чемпіоном з результатом 44 рази.

У ривку буковинець став бронзовим призером, вирвавши 32 кілограмову гирю 48 разів за дві хвилини.

Загалом, у звітному Чемпіонаті світу були представлені 13 країн, серед яких Україна посіла перше загальнокомандне місце. На другій позиції – збірна Казахстану, на третій – збірна Італії.

Володар найбільшої колекції нагород Мундіалю-2013 нині поєднує у столиці навчання в Національному університеті фізичного виховання і спорту та Київській духовній семінарії. «Нічого складного немає – головне щиро просити Бога про допомогу і щиро працювати на тренуваннях», – пояснив майбутній священик Микола Ткачук.

Теги: