До 11 парафій УАПЦ, що перейшли в УПЦ КП, приєдналися ще 8 парафій1 серпня на Івано-Франківщині 8 парафій УАПЦ одночасно приєдналися до Коломийської єпархії УПЦ Київського Патріархату. Це сталося через тиждень після одночасного переходу 11 парафій УАПЦ до складу тієї ж єпархії УПЦ КП, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт єпархії.

1 серпня 2016 року в залі прес-центру Єпархіального управління єпископ Коломийський і Косівський Юліан, ієрарх УПЦ КП, провів засідання із духовенством УАПЦ, яке вирішило приєднатись до Коломийської єпархії УПЦ Київського Патріархату.

Священики з церковними громадами провели збори у своїх храмах та на основі протоколів, засвідчених представниками органів місцевого самоврядування, подали прохання єпископу Юліану про прийняття їх до кліру, а громади – до складу Коломийської єпархії.

За результатами зборів керуючий Коломийською єпархією включив до складу єпархії вісім парафій Коломийського району Івано-Франківщини: храм Пресвятої Тройці села Молодилів, храм Успіння Пресвятої Богородиці села Лісний Хлібичин, храм Вознесіння Господнього села Струпків, храм Вознесіння Господнього села Скопівка, храм Святителя Миколая села Голосків, храм Покрови Пресвятої Богородиці села Грабич, храм Перенесення мощей Святителя Миколая села Лісна Слобідка та храм Великомученика Юрія Переможця села Баб’янка.

Також під час засідання владика Юліан розповів про перспективи розвитку Єпархіального управління та парафій єпархій. Наголосив на потребі активної діяльності священнослужителів та дав вичерпні відповіді на всі запитання духовенства.

На завершення він висловив вдячність священикам та громадам за свідому та патріотичну позицію і подав своє архіпастирське благословення.

Нагадуємо, що минулого тижня прохання про перехід від УАПЦ до Української Православної Церкви Київського Патріархату подали одинадцять парафій Коломийського району. Таким чином, за останні дні 19 парафій УАПЦ перейшли до УПЦ КП.

Теги: