На Івано-Франківщині продовжується масовий перехід парафій УАПЦ до УПЦ КП2 серпня в Коломийському єпархіальному управлінні УПЦ Київського Патріархату відбулася зустріч єпископа Коломийського і Косівського Юліана з настоятелем храму Успіння Пресвятої Богородиці УАПЦ села Молодятин Коломийського району протоієреєм Олексієм Чорнюком та представником церковної громади, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

В ході зустрічі отець Олексій Чорнюк висловив своє бажання та бажання ввіреної йому пастви, за прикладом інших 19-ти парафій УАПЦ, долучитися до процесу об’єднання православних на Коломийщині та увійти до складу Української Православної Церкви Київського Патріархату.

На основі поданих прохань, відповідним архієрейським рішенням, громаду храму Успіння Пресвятої Богородиці села Молодятин було прийнято до складу Коломийської єпархії УПЦ КП, а її настоятеля – о. Олексія Чорнюка зараховано до кліру цієї єпархії.

На завершення керуючий Коломийською єпархією подякував протоієрею Олексію Чорнюку і його парафіянам за прийняте виважене рішення. Він висловив сподівання, що процес такого масштабного об’єднання, який розпочався з Коломийщини й ініціаторами якого стали прості та побожні парафіяни на чолі з досвідченими пастирями, призведе до постання в скорому часі єдиної Української Помісної Православної Церкви.

На сьогоднішній день, починаючи з 24 липня, до складу Коломийської єпархії УПЦ КП увійшли двадцять парафій Української Автокефальної Православної Церкви.

Теги: