Пропозицію перейти до ПЦУ висловив сам священик протоієрей Олег Скнар, а парафіяни одностайно підтримали. Храм розташований на території Головного військового клінічного шпиталю. Сюди часто навідуються ветерани АТО та військовослужбовці, які нині захищають країну на передовій. Тому місцева громада, не вагаючись, прийняла рішення перейти до ПЦУ.

Парафіянин Віктор каже: «Ця церква, я в неї ходжу з 1998 року. Ми збирали її всі разом, як кажуть, усім світом. Тоді ми ще не розуміли те значення, яке вона набуде в майбутньому. Фактично, питання війни та миру – воно тоді так не відчувалося».

«Хотілося би приходити до Бога в храм і не думати про те, чи це Московський патріархат чи Київський. Просто треба мати свою незалежну церкву і молитися Богу, і думати про Божі справи», – цитує парафіянку Олену "5 канал".

Нагадаємо, що настоятель парафії протоієрей Олег Скнар відомий також як археолог-семітолог, доцент кафедри біблеїстики Київської духовної академії УПЦ (МП).

Про перехід парафії до ПЦУ раніше попередньо повідомляв Євген Аврамчук, колишній активіст УПЦ (МП), директор "QUO VADIS - християнська книга".

Теги: