Учасник акції протоієрей Петро Семащук, настоятель київської парафії на честь Феодора Освяченого, розповів журналістам, що на початку жовтня з Києва до Святогірської лаври (Донецька область) стартувала група велопаломників, метою якої були заклик до міжконфесійного миру в Україні та популяризація здорового способу життя. У паломництві брала участь парафіянка Бодзішевська Лариса Борисівна, лікара-стоматолог, яка пропрацювала у згаданому госпиталі 37 років. Під час паломництва її звільнили з роботи, хоча вона на цей час брала відпустку.

Пікетувальники зазначають, що звільнення відбулося з порушеннями законодавства і через релігійну неприязнь до вірянки. Серед медичного персоналу поширюються чутки, що лікар зрадила Україні, поїхала на окуповані території Донбасу, хоча паломництво проходило в районах, контрольованих українською адміністрацією.

Віряни пікетували госпиталь МВС, вимагаючи відновити на посаді лікаря

Пікетувальники прийшли до госпиталю у велосипедному спорядженні, тримали плакати «Безух = безсовісна» (Безух Лариса Миколаївна – начальник медустанови), «Запрошуємо НАБУ, ДБР та прокуратуру "полікувати" Безух» та інші.

У приймальні начальника госпиталю на запит порталу "Релігія в Україні" відмовилися надати коментарі з цього приводу, так само як і зв'язати з начальником установи. "Релігія в Україні" спрямовує запит до Департаменту комунікації МВС України, сподіваючись отримати вичерпне пояснення ситуації.

Теги: