Глава УГКЦ привітав українців з 2021 роком: «З Новим роком, дорогі брати і сестри! З Новим роком, Україно!»

«Добігає до кінця 2020 рік, – сказав предстоятель УГКЦ верховний архиєпископ Святослав у спеціальному новорічному відеопривітанні, – рік, який був сповнений особливими досвідами, особливими труднощами і викликами, але й особливими благословеннями, відкриттями і радістю. Цього року ми багато чого вперше досвідчили і навчилися. Ми збагнули, що людське життя є безцінне, а здоров'я людини не можна оцінити жодними грішми, економічними вигодами чи політичною доцільністю».

«Ми зрозуміли, – сказав він, – що байдужість вбиває, а любов до ближнього підтримує, дає нову надію, рятує життя. Зокрема цього року ми пізнали сім'ю як домашню Церкву, де з нами в нашій домівці перебуває сам Господь Творець і Спаситель, який сказав: де двоє або троє зберуться в Моє ім'я, там Я є посеред них. Наші родини стали нашою домашньою Церквою, де ми разом молилися, слухали Боже слово, навіть освячували наші великодні кошики, і простором, де можна було рятувати наше життя і здоров'я, лічницею людських душ і тіл...»

Глава УГКЦ також відзначив, що у 2020-му українці також по-особливому оцінили мистецтво медика, геройство лікарів і медичних працівників, які ціною власного життя рятують хворих і всіх тих, які звертаються до них по допомогу.

Святослав подякував Богу за прожитий рік, за все те, що українці зрозуміли і чого навчилися. «Але ми дивимося з радістю і світлом на новий 2021 рік, у який входимо. Ми відчуваємо, що в новому році ми все-таки будемо разом, в одному човні перепливатимемо це житейське море. І в тому човні разом з нами, із сучасним людством буде наш Господь і Спаситель, який ось гряде, аби народитися у вертепі у Вифлеємі юдейськім», – запевнив Святослав.

Голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів Валерій Антонюк також побажав вірянам, щоб «Бог щедро благословив вас у 2021 році».

У свою чергу, предстоятель УПЦ (МП) митрополит Онуфрій на підсумкових щорічних зборах духовенства Київської єпархії очікує від 2021 року «загострення і без того важкої ситуації з українськими розкольниками», якщо до України на святкування 30-ї річниці незалежності України приїде Константинопольський патріарх Варфоломій.

Фото cheline.com.ua

Теги: