Митрополит УПЦ благословив Крим на участь у виборах до Держдуми Росії16 вересня в Сімферополі в Олександро-Невському кафедральному соборі УПЦ (МП) митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар (Швець) відправив молебень про початок доброї справи за участю російських керівників анексованого Криму, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт міста Сімферополь.

На молебні були присутні "голова Республіки Крим" Сергій Аксьонов, "голова державної ради Республіки Крим" Володимир Константінов, "депутати" кримської "державної ради", "прокурор" Криму Наталя Поклонська, "голова" міської "адміністрації" Сімферополя Геннадій Бахарєв.

Митрополит УПЦ благословив Крим на участь у виборах до Держдуми Росії"Всі добрі справи на Русі завжди починалися зі звернення до Бога, з тим, щоб Він благословив розпочаті звершення. Сьогодні ми підтримали традицію російського народу багатьох століть, Митрополит Лазар підніс молитву про те, щоб кожна розпочата добра справа мала успіх. Усім нам бажаю миру і яскравого сонця», – сказав "голова" сімферопольської "адміністрації".

18 вересня на території окупованого Криму відбудуться вибори до Державної Думи Росії.

Теги: