Єпископ Віктор звершив літургію в Успенському соборі м. Коломия. За літургією владиці співслужив заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, духовенство храму та єпархії. Єпископ виголосив проповідь на тему євангельського читання, а також прочитав молитву за Україну.

Напередодні,  в суботу 10 червня, єпископ Віктор співслужив єпископу Івано-Франківському і Коломийському Тихону в кафедральному соборі Різдва Христового м. Івано-Франківська. Потім він відвідав настоятеля Успенського собору м. Коломия протоієрея Миколая Сметанюка, який наразі перебуває на лікарняному.

Далі єпископ Віктор відбув до Благовіщенського храму м. Коломия, навколо якого в останні дні розгорілася суперечка між православними та греко-католиками, і звершив спільно з духовенством читання акафісту Іісусу.

Того ж дня єпископ Баришівський Віктор мав зустріч із заступником міського голови м. Коломиї В. В. Бойцаном. В зустрічі взяв участь заступник голови ВЗЦЗ УПЦ протоієрей Миколай Данилевич. Під час розмови сторони обмінялися думками щодо варіантів вирішення напруженої ситуації навколо Благовіщенського храму м.Коломия. Бесіда пройшла в конструктивній і доброзичливій атмосфері, пише сайт УПЦ.

Теги: