"Нова влада зробить все і для ствердження в Україні єдиної помісної православної церкви, захистить її в законний спосіб і не дасть зруйнувати міжконфесійний мир, який є в Україні", - зауважила Юлія Тимошенко, яка за результатами опитування цього року є лідером президентських перегонів.

"Ми передбачимо суворі покарання за будь-який вандалізм, заклики до насильства, введемо відповідальність за заперечення нашої церкви. Ми дамо повноцінну підтримку і надійну охорону нашим українським ієрархам, захистимо храми, будемо підживлювати розуміння і толерантність між представниками різних релігійних конфесій", - заявила лідер "Батьківщини".

Юлія Тимошенко також запевнила, що держава реалізуватиме програми з реставрації та збереження замків та храмів України, добудує Мистецький Арсенал та модернізує музеї, Україна стане "вільною культурною зоною", а фестиваль "Гоголь-фест" повернеться до Києва.

Нагадаємо, що і раніше Юлія Тимошенко вітала Україну з важливим рішенням Константинополя щодо автокефалії Української Церкви.

Теги: