"Олег Зінкевич, який керує однією з дніпровських єпархій православної церкви України, проігнорував прохання міського голови Дніпра Бориса Філатова спростувати неправдиві звинувачення на його адресу. Йдеться про власні судження, які пан Зінкевич озвучив під час офіційної пресконференції два тижні тому. Згодом виявилося, що наведена ним інформація не підкріплена фактами та не відповідає дійсності. Зокрема Олег Зінкевич засуджував нібито висловлювання міського голови з приводу отримання Томосу Православною церквою України", – йдеться у повідомлені прес-служби міськради Дніпра.

Філатов передав єпископу листа, де наголошував на публічному спростуванні брехні на його адресу. На досудове врегулювання ситуації було десять днів, однак жодної реакції від отримувача не надійшло.

Нагадаємо, що 17 травня відбулася зустріч предстоятеля ПЦУ митрополита Епіфанія з міським головою Дніпра Борисом Філатовим. Учасники обговорили актуальні питання в житті Церкви та держави. Борис Філатов високо оцінив історичне значення події надання томосу про автокефалію Української Православної Церкви. Також він зазначив, що як міський голова Дніпра, де представлені вірні різних християнських конфесій та різних релігій, і надалі докладатиме зусилля для їх мирного співіснування та сприятиме розвитку громад Православної Церкви України.

Теги: