"Особливу братерську спорідненість ми пережили в останні непрості часи в Україні. Ми дякуємо усім церквам та об’єднанням як в Україні, так і за кордоном, які прийшли на допомогу людям і громадам, що опинились у складних життєвих обставинах, викликаних зовнішньою агресією в Криму та Луганській і Донецькій областях. Ми дякуємо Богові за вашу духовну та моральну підтримку, за пожертви та різноманітну гуманітарну допомогу, — йдеться у зверненні. — Ми стурбовані фактами переслідування протестантів на окупованих територіях та не перестаємо молитися про наших братів і сестер. Ми просимо Божого захисту та підтримки для вас".

Також євангельські християни-баптисти з жалемзазначають, що "українське суспільство перед лицем війни та анексії зберігає розділеність, розірваність, роз’єднаність минулим, мовою, політичними, культурними та релігійними вподобаннями".

Баптисти визнають це "нерозумним і неприпустимим сліпим сном у час військової агресії" та звертаються до українського народу та його політичних, культурних, наукових, бізнесових і релігійних авторитетів: "візьмімо відповідальність шляхом взаємного примирення та прийняття".

Найперше автори звернення підкреслюють потребу єдності у відповідальності за дотримання принципів верховенства права, виконання законів та неупередженого судочинства. Також закликають "всіляко протидіяти будь-яким проявам зневаги, переслідування та іншим формам дискримінації і насильства за расовими, статевими, релігійними чи будь-якими іншими ознаками", а разом з цим і "до активної протидії домашньому насильству, аборту як убивству ненароджених дітей, сексуальній розбещеності та розгнузданості", "до суворіших законодавчих обмежень щодо паління, надмірно вільного продажу алкоголю і наркотичних препаратів", недопущення повернення заборонених законом гральних автоматів, "просування гендерної ідеології", "ефективної боротьби з корупцією у всіх сферах суспільного життя: органах влади, закладах освіти, охорони здоров’я тощо".

"Нам необхідно укласти всеохопний суспільний договір, щоб долати корупцію та перемогти корупціонера в собі. Це неможливо без орієнтиру на вічні цінності, прозорості органів влади, гідної оплати праці та активної громадянської позиції", — говориться у зверненні.

Теги: