Заступник директора Департаменту у справах релігій і національностей Мінкультури Іван Папаяні та представник Офісу з розробки гуманітарної політики для України Денис Коляда розповіли про стан створення Державної служби з питань етнополітики та свободи совісті, реорганізації міністерства, впровадження "єдиного вікна" з реєстрації релігійних організацій.

Слід зазначити, що у липні 2019 року під стіни Адміністрації президента прийшли віряни УПЦ (МП), згуртовані в "Комітет захисту Конституції", щоб протестувати проти створення нового державного органу - Державної служби етнополітики та свободи совісті при Міністерстві культури, в якому, на їхню думку, працюють "вороги народу".

Секретаріат ВРЦіРО також розглянув питання про делегування представників до робочої групи для налагодження практичної взаємодії Ради Церков з реорганізованим Міністерством культури, молоді та спорту України.

Представники конфесій проаналізували публічні заходи ВРЦіРО, проведені протягом останніх місяців, та домовилися про спільні ініціативи до кінця року.

Представники Ради Церков застерігли, особливо керівників закладів освіти, вчителів і батьків, від впровадження святкування Хелловіну як духовно небезпечної та чужої для України традиції.

Напередодні головуючий у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій зустрівся з рідними безвісти зниклих громадян, полонених і заручників, ув’язнених унаслідок російської агресії проти України.

Теги: