"Сьогодні у Верховній Раді оголосили про створення найбільшого міжфракційного об‘єднання "Цінності, Гідність, Родина". На ціннісний і сімейний заклик відгукнулись понад 300 депутатів. Себто конституційна більшість з усіх фракцій та груп українського парламенту. Щоб хоч щось об‘єднало увесь парламент", - зазначив у Facebook 17 січня народний депутат фракції "Слуга Народу" Святослав Юраш.

Маніфест об’єднання, під яким підписалися усі члени: "Захист вічних цінностей українського суспільства і протидія спробам знищити фундаментальне природне право в ім’я політичної моди; підготовка та прийняття законів, які сприятимуть зміцненню родинних цінностей, принципів гідного суспільства та вихованню на основі сімейних цінностей дітей та молоді; популяризація та донесення широкого спектру світової консервативної думки до української інтелектуальної спільноти".

За словами політика, у складі об’єднання він працюватиме "у союзі з довгим списком західних і вітчизняних консервативних діячів, політиків та мислителів".

Юраш є ініціатором та співголовою від фракції "Слуга народу". Співголовою об’єднання з ОПЗЖ став Олег Волошин, "Батьківщини" – Сергій Тарута, "Європейської Солідарності" – Михайло Бондар.

Водночас нардеп відзначив, що "консервативне крило" "Голосу" зі співголовою ще не визначилося.

23-річний Святослав Юраш – №27 у списку "Слуга народу". У лютому 2019 року експрезидент Петро Порошенко нагородив голову комунікацій творчого об’єднання "BABYLON’13" Святослава Юраша орденом "За заслуги" III ступеня. У червні 2019 року архієпископ Іона (Черепанов), намісник Іонінського монастиря в Києві, глава Синодального відділу у справах молоді УПЦ (МП), двічі опублікував у Фейсбуці заклик до віруючих проголосувати проти Святослава Юраша лише на основі того, що він є сином "одного з головних гонителів УПЦ Андрія Юраша" (голови Департаменту у справах релігій Мінкультури). Заклик архієпископа Іони віруючі швидко поширили через соціальні мережі і месенджери. Зокрема, це зробила Ніжинська єпархія, якою керує архієпископ Климент (Вечеря) - глава синодального Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ (МП); протоієрей Микола Данилевич - заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ (МП); багато інших священників і мирян.

Теги: