До ювілею готується видання книги, друк пам’ятної монети та зйомка документального фільму. Кожен з департаментів у міру можливостей долучиться до підготовки. Це насамперед – збір довідкового матеріалу, свідчень, фактів про різні служіння, що здійснювали віряни у 20-ті роки минулого століття. Мета дослідницької роботи – погляд у майбутнє п’ятидесятницьких церков в Україні через призму минулого і сьогодення.

Прозвучала ідея створити виставку архівних документів. Таких як членська книга однієї з церков початку минулого століття, яку учасникам наради продемонстрував директор сімейного департаменту Володимир Бричка. Це можуть бути також старовинні видання Біблії, рукописні пісенники, тощо. Тобто в період святкувань вірян очікує чимало цікавого і пізнавального.

Ведучий наради, перший заступник старшого єпископа Анатолій Козачок представив директорам  департаментів нового координатора по роботі з громадськими організаціями Ярослава Котилка. Ярослав, в свою чергу, ознайомив учасників наради з ідеєю створення Асоціації громадських організацій, членство в якій дасть можливість віруючим людям долучитися до громадських  рад у органах місцевого самоврядування. Тобто церкви отримають ще один інструмент аби протистояти впровадженню антиморальних  та несправедливих рішень, і навпаки – сприяти запровадженню соціальним і благодійним проектам.

Що така ідея на часі, підтвердив директор соціального департаменту УЦХВЄ В’ячеслав Когут, який навів конкретні сфери служіння, у яких створення громадських організацій та асоціацій допоможе вирішити чимало відкритих проблем.

Також учасники  наради розглянули питання популяризації книг та друкованих видань підготовлених братерством, питання щодо альтернативної служби в армії, тощо.

Теги: