Саме з Дніпропетровської області у 2014 році розпочалося служіння фонду «Міст у життя». Перший будинок сімейного типу був побудований у Нікополі. На сьогодні в Україні вже побудовано 104 будинки.


У новозбудованому будинку у м. Підгородне уже проживає родина Олега та Олександри Таран. Подружжя любить дітей і виховує четверо своїх та п’ятеро прийомних. Батько Олег – пастор помісної церкви та педагог у загальноосвітній школі. Він проводить заняття з підлітками. Про подружжя Таран відгукуються добре, пара любить дітей і дбайливо про них піклується.


У відкритті будинку взяли участь Валерій Антонюк, голова Союзу церков ЄХБ України, Степан Бокоч, старший пресвітер по Дніпропетровській області, Василь Бокоч, пастор церкви «Благодать» м. Нікополь та інші служителі. Представники Підгородненської міської ради привезли подарунки для дітей.

У понеділок, 20 вересня, відбулося відкриття офісу християнської місії «Єдність» у м. Нікополь. Місія упродовж десяти років співпрацює з німецьким фондом «Міст у життя». Василь Бокоч, директор християнської місії «Єдність» розповів, що місія не мала свого приміщення і їй доводилося постійно змінювали місце локації. Завдяки фонду «Міст у життя» та директору Фонду Вальдемару Шрьодеру придбали під офіс квартиру та зробили ремонт.

Також цього дня проходило відкриття ще одного будинку сімейного типу у м. Марганець. Тут проживає родина пастора церкви м. Марганець Віктора і Олени Тарасюків. Вони виховують 14 прийомних дітей. А загалом подружжя присвятило себе вихованню 17 прийомних дітей. Повнолітні діти, котрі вже живуть самостійним життям, були присутні на заході.

У святкуванні взяли участь представники Марганецької міської ради та служби у справах дітей, служителі та члени помісної церкви.

Молитву освячення звершили Валерій Антонюк, Василь Семчишин, пастор церкви м. Марганець, Іван Бокоч, регіональний пастор Нікопольського району, Василь Бокоч, пастор церкви «Благодать м. Нікополь,  Степан Бокоч, залишивши слова настанови та побажання Божого миру, любові та благополуччя.

Нагадаємо, 18 вересня баптисти також відкрили два будинки для дітей-сиріт на Черкащині.

Теги: