7 квітня відбулася визначна подія для всіх українців, а особливо для християн. Адже в Україну завітав Нік Вуйчич, християнський проповідник, мотиваційний тренер та директор неприбуткової організації «Життя без кінцівок», який є чудовим інструментом у Божих руках. На НСК «Олімпійський» він майже дві години розповідав історію свого життя, а також свідчив про Бога, мотивуючи людей вірити в себе і рухатися вперед.

Життя Ніка справді схоже на чудо. У 10 років хлопець намагався вчинити самогубство, бо почувався самотнім і не вірив у майбутнє. Він дуже сильно хотів мати руки і ноги. Чому? «Бо всім іншим добре. Потім зрозумів, що це неправда. Навіть без рук і ніг я можу бути дивом для когось іншого. Є щось більше, ніж руки й ноги. Я шукаю радості та миру, мети. Руки та ноги не дадуть вам щастя. Треба знати, що важливіше: руки чи серце? Ноги чи душа?» - зазначає Нік Вуйчич.

Нині, незважаючи на свій особливий фізичний стан, він їздить на скейті і катається на дошці для серфінгу, одружився і має двох синів, вільно подорожує світом… і збирає 100-тисячні стадіони та надихає тих, кому найважче.

- Я не джерело надії, я її провідник. Деякі люди не вірять в Бога, тому що бачать людей в церкві. Моя віра в Бога зцілила мій дух! Я б не був тим, хто я є, без віри в Бога, - коментує Нік Вуйчич.

Протягом виступу Нік розповів, як він розпочав свою кар’єру оратора, надихав усіх присутніх допомагати іншим та змінювати на краще те місце, де вони знаходяться.

- Знаєте, хто змінить Україну? Ті, хто зрозуміє: не можна змінити країну, поки не зміниш місто. А місто — доки не зміниш сім’ю чи школу. Ти знаєш тих, кого ображають в твоїй школі? Зміни свою школу, якщо хочеш змінити життя на краще. Не ображайте нікого і не дозволяйте іншим цього робити. Не розповсюджуйте плітки. Ти не знаєш, можливо, людина вже на краю і ось-ось впаде. Ким ти станеш? Тим, хто підштовхне до падіння чи спасе життя? - ділиться Нік.

В кінці свого виступу Нік Вуйчич наголосив: «Я молюсь за вашу країну, їй як ніколи потрібен Бог. Я молюсь за вашу владу, якій потрібен Бог. І молюсь за ті країни, які проти вас. І вірю, що ви молитесь за своїх ворогів».

Наостанок, учасники заходу мали унікальну нагоду задати декілька питань, на які Нік відверто та щиро відповідав, зокрема одне із запитань звучало так: «Що вас мотивує у житті?» Ось якою була відповідь Ніка: «Мене надихає любов моєї сім’ї, моя віра в Ісуса і щоденна молитва Богу».


Під час заходу працювали волонтери – молоді люди, які приїхали із різних куточків України. Серед них були і християни із Хмельниччини, зокрема Ніна Огнівчук, член Шепетівської церкви ЄХБ.

- Особисто мені найбільше сподобалося те, що у Ніка немає абсолютно ніяких проблем! А знаєте чому? Тому що він відноситься до невдач, як до виклику та можливості розвитку, а не як до гори проблем… Цікаво було почути про початок його кар’єри… Нік зробив 53 дзвінка у різні школи із пропозицією виступити перед студентами і тільки одна із цих шкіл погодилася, але й там аудиторія складалася із декількох вчителів і його виступу до 5 хв, а гонорару не вистачило навіть на пальне…

Добре, що це Ніка не зупинило, але додало поштовху і досвіду для подальшого розвитку! Нік дав унікальну пораду для українців: «Хоча у вас багато нужденних. Однак це не проблема, а завдання!» і він мріє побачити людей з обмеженими можливостями в університетах і на телебаченні. І це є нашим завданням! – поділилася своїми враженнями Ніна Огнівчук.


Еcbua.info

Теги: