Надмірна релігійність, натомість недогляд за дітьми в дитсадках – на що ще нарікають батьки дошкільнят Тернополя в соцмережах.

Одна із активних тернополянок підняла тему молитов у дитсадку. Вона не приховує того, що є людиною нерелігійною, тож наполягає, аби вибір її сім'ї поважали у дитсадку, в який ходить її донька. Адже це її право за конституцією.

"Черговий комунальний дитячий садочок і я:

- А ви правда з дітьми молитесь перед їжею?

- (гордо) Аякже! Три рази на день - сніданок, обід, вечеря!

- А ви хіба засновані якоюсь релігійною організацією?

- (обурено) Причом тут! Он образ на стіні!

- Я вас попрошу, все ж, мою дитину до цього не залучати.

- (брезгливо) Ну то буде просто стояти.

- Чому стояти?

- Ну поки інші будуть молитися - буде стояти.

- Будь ласка, нехай, поки інші будуть молитися, вона буде займатися тим, чим має займатися дитина в дитсадку - розвиватися", - пише жінка.

В коментарях позицію жінки підтримали навіть релігійні люди. Мовляв, таке нав'язувати не варто, релігійним традиціям мають вчити вдома.

"Ну я віруюча людина, і я одобряю, коли дитині змалечку прививають христіанські цінності, але на моє глибоке переконання школа а тим більше садок мають бути відокремлені від церкви. Це суто сімейна справа. В селах та в невеличких містах для багатьох церква то є порятунок від остаточної дегарадації. Хоч я ні церкву ні церковників не ідеалізую ніяким чином.", - пишуть в коментарях.

Однак молитви - це ще півбіди. На той же дитсадок "має зуб" ще одна жінка, але з зовсім іншої причини.

"Сьогодні одна мама казала що їй тут подобається бо дитина за місяць вже 2 молитви вивчила))) мій син мовчить, тому, що в нього в групі робиться, не маю уявлення. Але те, що ми в садку були 4 дні і 2 з них мою дитину губили. І я знаходила. Вихователі наглі, я сьогодні вже мала йти громити той заклад. Але кажуть там завідуюча неврівноважена жінка", - нарікає ще одна мама.

О352.ua

Теги: