В документі зазначається, що "Церква адвентистів сьомого дня поважає свободу вибору кожної людини у прийнятті відповідальних рішень щодо власного здоров'я".

При цьому наголошується: "Рішення про те, робити чи не робити щеплення, не є питанням спасіння і не пов'язане, як деякі припускають, із зображенням звіра. Це питання особистого вибору. Ми твердо віримо, що у питаннях особистого переконання ми повинні керуватися Словом Божим, нашою совістю та обґрунтованим судженням. Зважуючи різні варіанти, ми також повинні брати до уваги, що переваги вакцинації виходять за межі нас самих і допомагають захистити місцеве та всесвітнє суспільство загалом. Після особистого вивчення всіх сторін питання, з урахуванням своєї унікальної ситуації зі здоров'ям, звернення за порадою до лікаря та молитви, людина має, порадившись зі своїм медичним консультантом/лікарем, зробити найкращий вибір (див. 1 Коринтянам 6:19, 20); Псалми 32:8; Приповісті 11:14; Якова 1:5; Ісаї 58:11)".

У цьому ж документі підкреслюється, що "Церква адвентистів сьомого дня не виступає проти громадської безпеки та державних розпоряджень у галузі охорони здоров'я. Підкорення урядовій владі є біблійним принципом, якщо воно не суперечить послуху Богові (Матвія 22:21; Римлян 13:1-7). У багатьох випадках Церква адвентистів сьомого дня підтримувала урядові постанови на підтримку питань охорони здоров'я та безпеки".

Відтак документ закликає "ретельно враховувати ризик застосування вакцини в порівнянні з ризиком зараження COVID-19. Імунітет, що забезпечується як природною інфекцією, так і вакциною, обмежений за часом, тому може знадобитися введення «повторних» доз. Отримання додаткового щеплення за рекомендацією медичного працівника може сприяти зміцненню особистого та громадського здоров'я. Необхідність у такій ревакцинації не свідчить про «невдачу» вакцини, а відображає характер рівня антитіл, що може знижуватися з часом".

Нагадаємо, що на тлі регулярних дорікань на адресу УПЦ (МП) у саботажі вакцинальної кампанії Запорізький митрополит УПЦ (МП) нещодавно звернувся до місцевої адміністрації з проханням відкрити центри вакцинації на базі храмів єпархії. Нещодавно міністр МОЗ закликав наслідувати приклад УГКЦ і відкривати пункти вакцинації в церквах.

Теги: