25 грудня «голова Криму» Сергій Аксьонов узяв участь в урочистостях з нагоди вшанування переможців міжнародного конкурсу дитячої творчості «Краса Божого світу», що відбулися в рамках регіональних етапів XXVI міжнародних різдвяних освітніх читань «Моральні цінності та майбутнє людства». У вітальному слові Аксьонов подякував служителям УПЦ (МП) та митрополиту Сімферопольському і Кримському Лазарю за «неоціненний внесок у духовно-моральне та патріотичне виховання молоді».

«Ми, об'єднавши зусилля з органами державної влади, хочемо, щоб наші традиції, засади, все притаманне російському та іншим народам, що населяють республіку Крим як регіон РФ, було закладено у плані спільних дій. Без участі молоді не буде кому реалізовувати програму розвитку нашої великої батьківщини – Росії», – сказав «голова Криму».

В рамках заходу рішенням патріарха Московського Кирила Аксьонов був нагороджений орденом Російської Православної Церкви святого благовірного князя Даниїла Московського II ступеня. Також орден РПЦ преподобного Серафима Саровського II ступеня було вручено Володимиру Константинову, «голові Державної Ради Республіки Крим».

Нагороди за «служіння вітчизні» вручив митрополит Лазар. «Ці високі нагороди воістину заслужені вами, оскільки єпархія і всі вдячні віруючі люди знають вас як досвідченого й талановитого керівника, що віддає всі свої сили на служіння вітчизні й народові», – сказав митрополит УПЦ (МП).

Глава РПЦ нагородив окупаційну владу Криму. Ордени вручив митрополит УПЦ

Нагадаємо, РПЦ вважає війну внутрішнім конфліктом України та обурюється заявами про Росію як "країну-агресора". У 2015 році глава РПЦ також називав міжнародні санкції проти Росії за анексію Криму "несправедливими і незаконними", розхвалюючи діяльність Володимира Путіна в Криму. Відповідно УПЦ (МП) бере участь у святкуванні «дня возз'єднання Криму з Росією», а Кримська єпархія УПЦ відкрито підтримує сепаратизм, регулярно публікуючи на своєму офіційному сайті матеріали відповідного змісту.

У той же час резолюціями ООН, Ради Європи, Європейського Союзу та інших авторитетних міжнародних організацій Росія визнана в 2014-2016 роках країною-агресором щодо  України, а російські збройні сили названі "окупаційними".


Теги: