“Сьогодні ситуація у Запорізькій області критична. Лікарні заповнені, кожен день до реанімацій потрапляють люди у важкому стані. Нам варто разом потурбуватися над максимально ефективною реалізацією заходів для зменшення важких наслідків поширення коронавірусу”, – наголошує очільник Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.

Керуючий Запорізькою єпархією Православної Церкви України єпископ Фотій підтримав пропозицію Старуха щодо відкриття тимчасових мобільних пунктів щеплень біля церков, вказано на сайті ЗОДА. Також представники різних конфесій повідомили про самовіддану роботу своїх парафіян – професійних медиків та студентів у лікарнях та пунктах щеплень.

За домовленістю з керуючим Запорізькою та Мелітопольською єпархією УПЦ (МП) митрополитом Лукою та керуючим Запорізькою єпархією Православної Церкви України єпископом Фотієм додаткові пункти вакцинації працюватимуть у неділю у Свято-Покровському соборі УПЦ (МП) (пр. Соборний, 37) з 8:00 до 13:00 та у Соборі Святої Трійці ПЦУ (вул. Культурна, 101а) з 9:00 до 16:00.

Нагадаємо, що в Дніпрі на базі єврейського медичного центру, відкритого за ініціатовою Федерації єврейських громад України, вакциновано вже десятки тисяч людей. На тлі регулярних дорікань на адресу УПЦ (МП) у саботажі вакцинальної кампанії Запорізький митрополит УПЦ (МП) нещодавно звернувся до місцевої адміністрації з проханням відкрити центри вакцинації на базі храмів єпархії. Міністр МОЗ закликав наслідувати приклад УГКЦ і відкривати пункти вакцинації в церквах.

Теги: