Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

Українські

Сьогодні, 14:11   Уляна Безпалько Огляд ЗМІ, Українські

Автокефалія для України: як йде підготовка до створення єдиної помісної церкви

Синод Вселенського патріархату не прийме рішення щодо надання Томосу про Єдину помісну Українську православну церкву до 1030-річчя святкування Хрещення Русі, як раніше очікували представники влади та духівництво. Делегація Константинопольського патріархату ще не завершила інформування інших помісних церков з цього приводу, через що рішення стосовно Томосу відкладається як мінімум до кінця серпня.

Сьогодні, 14:09   Екатерина Щеткина Огляд ЗМІ, Українські

"Аутизм и лейкемия". Зачем "Пять звезд" превращают Италию в Намибию

 Маленькое, но очень шумное движение антипрививочников, наконец, нашло союзников в высоких кабинетах — в правительстве Италии

Маленькое, но очень шумное движение антипрививочников, наконец, нашло союзников в высоких кабинетах — в правительстве Италии

Больше читайте на Dsnews.ua: http://www.dsnews.ua/society/-autizm-i-leykemiya-zachem-pyat-zvezd-prevrashchayut-italiyu-12072018220000
© Блог Евгения Москаленко

Сьогодні, 12:40   Екатерина Щеткина Огляд ЗМІ, Українські

Опасный Томос. Чем автокефалия православных грозит греко-католикам

 Перед УГКЦ в ближайшем будущем может возникнуть риск, сравнимый с риском УПЦ МП, — оказаться в общественном мнении "церковью с центром за рубежом"

Сьогодні, 11:40   Германн Терч Огляд ЗМІ, Українські, Закордонні

Свобода слова, мислення і дослідження є розкішшю минулого

Казати в Німеччині, що недавня мусульманська імміграція принесла країні брутальний антисемітизм і серйозні проблеми з особистою безпекою для жінок, означає казати правду, яку всі знають...

Сьогодні, 10:40   Беседовал Сергей Герук Огляд ЗМІ, Українські

Випробування необхідні — бесіда з архієпископом Боярським Феодосієм

Немного времени остается до празднования в Украине, как и в России и Беларуси, 1030-летия Крещения Руси. На эту тему наша беседа с архиепископом Боярским Феодосием (Снигирёвым) – викарием Митрополита Киевского и всея Украины Онуфрия, управляющим Северным викариатством украинской столицы. Владыка также возглавляет Церковный суд Киевской епархии, преподает в Духовной академии, регулярно даёт комментарии крупным светским СМИ по злободневным вопросам времени.

Сьогодні, 09:40   Олександр Лащенко Огляд ЗМІ, Українські

Останнім часом польські політики дуже часто витягують історію – Кабачій

Гості програми «Ваша Свобода»: Роман Кабачій, український історик та журналіст; Лукаш Адамський, польський історик; Павло Розенко, віце-прем`єр-міністр України.

Вчора, 10:40   Татьяна Деркач Огляд ЗМІ, Українські

Пятый элемент украинской автокефалии

Наверное, никому летом 2018 года не надо объяснять, что такое Томос. Слово-мем, о котором еще несколько лет назад среднестатистический обыватель не имел никакого представления. Исторический акт, дающий Украине и ее православным верующим законное каноническое право уйти из удушающих объятий Москвы.

Вчора, 09:40   Антон Суслов Огляд ЗМІ, Українські

Інформаційні маніпуляції УПЦ (МП): чи справді Грузинська Церква проти автокефалії?

3 червня делегація Української Православної Церкви (до якої, окрім духовенства, входив і відомий олігарх та спонсор цієї Церкви Вадим Новинський) відвідала Константинопольського патріарха. У своєму підсумковому інтерв’ю телеканалу «Інтер» керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич) серед іншого заявив: «Багато обману, на жаль, сьогодні існує в нашому інформаційному просторі».

16 07 2018   Екатерина Щеткина Огляд ЗМІ, Українські

Шантажисты с Афона. Кремль хочет использовать македонскую церковь в Украине

 Подрыв авторитета Вселенского патриарха никогда не сходил с повестки дня Москвы

16 07 2018   Игорь Осипчук Огляд ЗМІ, Українські

Потрясающая находка археологов: обнаруженным в Киеве артефактам 2500 лет

Завершены длившиеся два месяца археологические раскопки возле сохранившейся части оборонительных сооружений одного из самых древних киевских монастырей — Кирилловского.

16 07 2018   Ольга Бесперстова Огляд ЗМІ, Українські

Мирослав Маринович: «Попросил бы Гузара рассказать, как любить наших врагов»

О том, каким человеком был этот великий украинец, «ФАКТАМ» рассказал хорошо знавший Гузара известный публицист, бывший диссидент, вице-ректор Украинского католического университета (Львов) Мирослав Маринович.

16 07 2018   Игорь Осипчук Огляд ЗМІ, Українські

«Свой первый иероглиф древней письменности майя я расшифровал в 17 лет»

— Недавно я принял участие в двух археологических экспедициях, — продолжает Юрий Полюхович. — Первая — в Мексику, в один из крупнейших городов майя Паленке, внесенный в список Всемирного наследия ЮНЕСКО.

13 07 2018   Тетяна Штифурко Огляд ЗМІ, Українські

Андрій Юраш: Томос призведе до об’єднання церков – і більшість в УПЦ (МП) буде «за»

Процес надання автокефалії Українській православній церкві виходить на фінішну пряму. Після того, як делегації Константинополя об’їдуть усі помісні церкви інших країн, можна буде починати офіційні процедури надання томосу. Коли цей процес має завершитись і чи може вперта позиція Москви завадити створенню в Україні помісної церкви, ІА ZIK роз’яснив директор Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури Андрій Юраш.

12 07 2018   Дмитрий Горевой Огляд ЗМІ, Українські

История автокефалий и параллели с Украиной

В РПЦ и её сателлитах кричат: «Так автокефалия не добывается!». Добывается. Доказываем

12 07 2018   Лана Самохвалова Огляд ЗМІ, Українські

Вселенский vs Московский – 3:0 в пользу греков

Как один преосвященнейший грек обставил российских журналистов

12 07 2018   Тетяна Деркач Огляд ЗМІ, Українські

Імперський треш. Монастирі УПЦ МП активно продають монархічну літературу, Україні там місця немає

В асортименті монастирських книжкових лавок та інтернет-магазинів постійно натрапляєш на словосполучення «земля российская», «русские старцы» тощо. А ще там – неадекватно велика кількість книг, пов’язаних з історією життя останнього російського імператора Миколи ІІ. Причому, деякі видання - власного виробництва (як відомо, великі монастирі мають і свої видавництва).

12 07 2018 Огляд ЗМІ, Українські

Напрацювання VII Міжнародної молодіжної літньої школи ісламознавства

У четвер, 5 липня, учасники VII Міжнародної молодіжної літньої школи ісламознавства підбили підсумки роботи заходу й вирушили на Дніпро — кататися на теплоході. Які ж результати п’ятиденної роботи?

11 07 2018   Підготувала Лана Самохвалова Огляд ЗМІ, Українські

Член Синоду Вселенської патріархії: Московська церква є не матір'ю, а дочкою Української

Як російський ресурс "Православие и мир" виклав на кремлівський смак інтерв'ю із грецьким прихильником української автокефалії

11 07 2018   Ярослав Зубченко Огляд ЗМІ, Українські

«Інтер» шантажує прихильників автокефалії війною та стражданнями

Члени «Опоблоку» обіцяють в ефірі «Інтера» кровопролиття, якщо держава не перестане «втручатися в справи церкви».

11 07 2018   Віталій Нахманович Огляд ЗМІ, Українські

Чи переживе Українська держава ромські погроми?

На початку 1880-х років, у розпал єврейських погромів, російський цар Олександр III промовив цинічні слова, які сьогодні варто згадати: "Звісно, мені подобається, коли б’ють ж-дів, але ж не можна припускатися безладів!"

11 07 2018 Огляд ЗМІ, Українські

Ярослав Маринович: Росіяни хочуть повернутись на книжковий ринок України. Для них це - політичне питання

Українська Національна Мережа “Буква” та Видавнича група КМ-БУКС - найбільші підприємства книжкової галузі України. Про плани розвитку цих проектів, ситуацію на книжковому ринку та перспективи росту ринку один із засновників цих підприємств Ярослав Маринович розповів у інтерв’ю “Буквоїду”.

11 07 2018   Запитував Кирило Лукеренко Огляд ЗМІ, Українські

Об’єднання церкви є анахронічний міраж - архієпископ УАПЦ Ігор Ісіченко

Що дасть отримання томосу про автокефалію православної церкви та як вести міжцерковний діалог, розповідає архієпископ Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ

10 07 2018   Олександр Саган Огляд ЗМІ, Українські

Безпека патріарха. Кому адресований московський меседж про кровопролиття?

Вирішення «українського» православно-церковного питання несе для Вселенського патріарха особисто значні ризики. Сподіваюся, що відповідальні за безпеку патріарха Варфоломія особи усвідомлюють усю глибину загроз його життю, які нині актуалізовані явно і не явно.

10 07 2018   Игорь Тышкевич Огляд ЗМІ, Українські

Как серия ошибок сделала проблему ромов проблемой для украинского государства

​Нападение на лагерь ромов во Львове, закончившееся поножовщиной, стало одной из самых обсуждаемых новостей на прошлой неделе.

10 07 2018   Протодьякон Андрей Шмелев Огляд ЗМІ, Українські

Маленькая Церковь из Великой Моравии

— Там есть Православная Церковь???
— Более того! Она автокефальная и поместная. (Реальный диалог двух украинцев)

НОВИНИ

Всі матеріали

останні коментарі

Глава УГКЦ закликає молодь не використовувати насилля д...

В. Ясеневий

В. Ясеневий написал:

Добре відомиий  і дуже добре  пропіарений  всеможливими ПОНТАМИ УГКЦ  блаженної памяті КАРД. ЛЮБОМИР  ГУЗАР говорив  такі дуже важливі слова:" НЕ БІЙМОШЯ БУТИ СОБОЮ". Тобто, ким би ти не був: геєм, алкоголіком, наркоманом  і т.д., не бійся  БУТИ СОБОЮ.  Чуйся і поводися як гідна людина.. Не переживай за своє минуле, за свої гріхи.. До речі,  куплені світські і церковні  ЗМІ УГКЦ називали . й понині називають ГУЗАРА  моральним авторитетом. Але це - повна  ДУРНЯ. Бо ж як Глава УГКЦ і !!!-КАРДИНАЛ може бути моральним , А  НЕ  ДУХОВНИМ  АВТОРИТЕТОМ???  ВЕЛИКИМИ   МОРАЛЬНИМИ  АВТОРИТЕТАМИ  БУЛИ  АТЕЇСТИ-КОМУНІСТИ- БЕЗБОЖНИКИ...

Глава УГКЦ до президента: «Вітаємо все, що робиться для...

В. Ясеневий

В. Ясеневий написал:

УГКЦ і дал, і до кінця віків, висітиме  між небом і землею  у своїй невизначеності. Глава УГКЦ верх. архієп. Святослав ШЕвчик  і   далі дуже гарно сміятимется і і промовлятиме ейфорійні промови... ДУЖЕ І ДУЖЕ  прошу , може знайдеться хоч хто-небудь, хто знайшов би хоч одну фотку з минулого ДЕ  ВСЕСВІТНЬО ВІДОМИЙ МИТР.  АНДРЕЙ ШЕПТИЦЬКИЙ   СМІЄТЬСЯ, бо ОЧЕВИДЦІ СТВЕРДЖУЮТЬ, що ніхто і ніколи не бачив дурної усмішки ВОІСТИНУ ШЛЯХЕТНОГО І  ВЕЛИКОГО БОЖОГО І ЛЮДЕЙ  СЛУЖИТЕЛЯ... БО кажуть, що усмішки ГЛАВИ   УГКЦ  на всіх промовах  викликає  роздуми про адекватність Блаженнійшого.

Не залезли на Святую Гору. Греция высылает российских д...

В. Ясеневий

В. Ясеневий написал:

А может подкуп  и всякая ложь ВО СПАСЕНИЕ   РПЦ  позволены???  А  если действительно  только РПЦ владеет всеми правами на благодать  Божью, то тогда им  все и  позволено  ?  Тогда как понимать, что БОГ не в силе а в ПРАВДЕ ? Может  представители этой Церкви как-то это все об ясняют и дакже оправдывают? Интересно узнать бы.
ё                            М

Почему религиозным людям легко критиковать гомосексуали...

В. Ясеневий

В. Ясеневий написал:

ВОбщем то правильно.Но..." Мне самому от себя противно, когда я себя веду не правильно ".- так говорили о себе многие святые, сознавая себя грешными, как и мытарь.  "А ты свое мерзское поведение сделал нормой жизни".- Сдесь, простите , ну прямо 100-процентный фарисей ибо означает, что я все таки лучше тебя. Это и осуждение  и гордыня , брат пастор.

Мовчанням зраджується Бог, або Як в єпархіях створюютьс...

В. Ясеневий

В. Ясеневий написал:

Мовчати на гріх - це потурати гріху, тобто давати змогу йому рости і множитися. Скадається враження що питання гріха в наших традиційних Церквах нікого з ієрархії НЕ ХВИЛЮЄ. На першому місці чиновництво, адміністрування і, найголовніше - фінансове наповнення єпархіальних кас. Правда, є ще понти піар-компаній прощ,  храмових свят,  посвячень храмів і різних, навіть світських споруд... І, звичайно, соціальна діяльність , як ті ж самі понти обовязково для ЗМІ... А  взаємовідносини між священнослужителями побудовані на фальшуванні ,  лицемірстві,  дволичності,  підступності,  доносах, підлещенні, підкупах-симонії,  вивищеннях, поділах, на своїх приближених і так званих "своїх" - але далеких , нищих і негідних...І все це позволяють,  це люблять і цим, звичайно з великою вигодою для себе,  вміло користуються  Ієрархи на чолі зі своїми Куріями-Єпарх. управліннями. І все це послуговується і супроводжується інтригами, зневагами  і повним нехтуванням  НАУКИ ХРИСТА  ПРО  ВЗАЄМИНИ В ДЮБОВІ. Єпископам, як першим в любові, в чесності, справедливості, простоті. скромності, вбогості і т.д.  - це все не потрібно. Вони не усвідомлюють, що ніби служачи Христу і вірним , насправді служать самим собі...

Яворівський підозрює Мгарський монастир у випуску антиу...

Onufriy

Onufriy написал:

Шановна редакціє - у заголовку вкралась помилка: зайвий м'який знак 
Яворівський підозрює Мгарський монастирЬ
Змінили, ця помилка була автоматично перенесена з першоджерела.
Адмін

Яворівський підозрює Мгарський монастир у випуску антиу...

Onufriy

Onufriy написал:

антиукраїнська пропаганда ... через церкву

Яворівський підозрює... А що там підозрювати - сам сподобився бачити у їх іконній лавці безцінну книжечку про виняткову "безблагодатність" української мови smile

(Єретики) 

Поправді сказати - усі книжки Мгарського монастиря У/РПЦ "
благодатні" - їх друкують винятково російською

Католицький священик освятив річку Дніпро

В. Ясеневий

В. Ясеневий написал:

А де вірні? Це що, всього 6 католикі

“Це знакова заява. Константинополь підтвердив, що їх не...

Onufriy

Onufriy написал:

Заява митрополита РПЦ Іларіона (Алфєєва) про можливе кровопролиття... показує, наскільки далеко готовий піти Московський Патріархат

З огляду на сопричастя МП з ФСБ, доречніше говорити про те, "наскільки далеко" може піти святоросійсько-пастирська гебня

Папа Римський підтримав УГКЦ у полеміці з РПЦ і відзнач...

В. Ясеневий

В. Ясеневий написал:

Подивився як  ГАРНО  СМІЮТЬСЯ  держ.секретар ВАТИКАНУ і ГЛАВА угкц С.ШЕВЧУК, то ж зразу втратив бажання дізнатися про що вони там говорили...Все виглядає дуже позитивно і навіть  тріумфально... А що надалі чекає наш народ і нашу УКРАЇНУ??? Звісно знає тільки один Господь. І так хочеться надіятися, щоби цей гарний настрій ієрархів РКЦ і УГКЦ свідчив тільки одне: З Церквою і УКраїною все буде дуже добре - ми про все вже домовилися...Лишається тільки сміятися - тішитися. Тож сміймося і тішмося , дорогі брати і сестри - українці!!!


Докатилась до погромов. Почему Украина стала страной цы...

Олександр

Олександр написал:

Невже немає  кращих матеріалів для публікацій як цей опус?

30 000 паломників УГКЦ разом з військовими молились за ...

В. Ясеневий

В. Ясеневий написал:

Не кожен, хто каже Господи, Господи увійде в Царство Небесне... Молитва ніколи і нікого НЕ СПАСЕ, якщо не буде боротьби з гріхом у собі до і після молитви...

Благодать «раскола». Как Сербский патриархат признал ап...

В. Ясеневий

В. Ясеневий написал:

читаю это все и думаю: Господи! Как далеки мы все от Тебя! Неужели, прости, и ТЫ  все эти изящные тонкости взаимоотношений СОГЛАСНО КАНОНОВ - знаеш? Неужели правы и будут оправданы все , кто ради Тебя( и снова прошу: прости), прикрываясь Твоим Именем и служением ТЕБЕ, а самое главное  к чему ТЫ призывал : ЛЮБОВЬ, СМИРЕНИЕ , ПРОСТОТА, УБОГОСТЬ, ПОСЛЕДНИЕ МЕСТА (НЕ ПЕРВЫЕ, НЕТ!) и т.д., а  согласно букве канонов,  правильнопоклоняемые, правильноверующие и праильнославимые(православные)?! Читая похожые правильные тексты, почему-то думаю только так: А сколько в них присутствует ДУХ ГОСПОДЕНЬ, ДУХ ХРИСТА, ДУХ ЛЮБВИ...??? 

Если  бы   все  христиане  руководились  исключительно  только  ДУХОМ  ИСТИННОЙ ХРИСТОВОЙ  ЛЮБВИ , то это уже было б залогом  Царства Божьего на земле... А так , только одни названия, выделения и посылания на всевозможные каноны. правила. уставы и т.д. Разве нет, наиистиннейший  и  наиправославнейший владыко???


6

Автокефальний землетрус: Коли почнеться бійня за Києво-...

dutchak1

dutchak1 написал:

Винятково убогий матеріал. Автору необхідно аргументувати - які зміни відбудуться в законодавстві України з прийняттям Томосу що спричинять "ченців якої в брутальній формі можуть попросити на вихід навіть швидше, аніж печерських"? wink

Сегодня впервые за весь год на ночной литургии у Гроба ...

В. Ясеневий

В. Ясеневий написал:

И  ЕВХАРИСТИЧЕСКОЕ  РЕШАЕТ ДАЛЕКО НЕ ВСЕ!!! ЭТО ТОЛЬКО    ИНСТРУМЕНТ, ПОСОБИЕ, СРЕДСТВО и т.д.ДА!  Да! НАИГЛАВНЕЙШЕЕ И НАИСВЯТЕЙШЕЕ - но  срелство и пособие... Ибо во главе угла : в корне, основе и вершине -  чистое сердце полное ЛЮБВИ к БОГУ  И ВСЕМ БЛИЖНИМ. ТОЛЬКО ЭТО И СПАСАЕТ!!! А без этого все остальное только форма, внешнее, буква и обряд.... т.е.  чистой воды   ШАМАНСТВО.                                               Поэтому желательно и лучше не радоватся...., а сожалеть...