25 06 2020
Три роки як не стало вл. Любомира Гузара
Три роки як не стало вл. Любомира Гузара. Дивне і приємне відчуття інколи маю, неначе він десь поруч )) Я не був з ним надто близько знайомий і не був однодумцем з багатьох питань. Більш того, ми познайомилися буквально за кілька тижнів до його відходу… Але то незабутня зустріч…










dutchak1 написал: